Práce žáků

Výtvarná výchova 5.A
Vědecká konference

Dnes se u nás ve třídě sešli nejslavnější vědci z celé 3.A, aby projednali, jak vypadají a pracují lidské orgány . Prezentace proběhla na vysoké úrovni. Všichni jsme se dozvěděli hodně nového o svém vlastním těle. Konference se velmi vydařila.

Jarní kouzelníci a čarodějky z 3.A přivolávají jaro

Pracovní činnosti 2.A - Zimní krajina

Pracovní činnosti 5.B - Růže z listí

Pracovní činnosti 2.B - Podzim

Pracovní činnosti 1.A

Výtvarná výchova, 2.A

Výtvarný kroužek - Jaro a rozkvetlé deštníky

Výtvarný kroužek - Malba na textil, Cesta pirátů za pokladem

Velikonoční tvoření, 2.B

Plakát-Kocour v botách
Žáci 4.třídy si vyzkoušeli jaké to je vytvořit upoutávku, čili plakát, který má zaujmout a nalákat, co nejvíce diváků do kin. Pracovali ve skupinách, sami si rozvrhli práci a vybrali si výtvarné pomůcky k tvorbě.

Výtvarný kroužek

Výtvarný kroužek - Portrét

Výtvarný kroužek - Amsterdam
Cestujeme světem a učíme se o cizích zemích: tentokrát Holandsko, Amsterdam - jedeme parkem na klasickém kole, opřeme ho na chvíli o lucernu v parku a jdeme se podívat po věhlasných tulipánech....

Výtvarná výchova 2.A
Kopečkov je vesnička minilidí - skřítků, kterou si vymyslely děti z 2.A. Všechny nástěnky s naší tvorbou teď budou sledovat život vesničky a jejích obyvatel. Poté co zde místní uskutečnili výstavu kaktusů za svými okny, jali se vyzdobit si své zahrádky vánočně a také si vyrobili lapače dobrých vánočních a svátečních snů, aby se vesničce dařilo.

Výtvarný kroužek

Práce dětí 2. - 4.třída. Podzimní listí - různé druhy ztvárnění listu, druhy tisku a přetisku, Mrazivý dotyk zimy - pomocí strukturální pasty a mandaly ztvárňujeme ledové květy a první námrazu

Výtvarné práce našich žáků

Ekologický projekt ke Dni Země - 1.A

Výtvarné práce našich žáků

Práce žáků z výtvarného kroužku-Sbírka brouků

Práce žáků 4.A a dětí z výtvarného kroužku

Jaro u nás na zahrádce -výtvarná výchova 1.A

Měsíční květina
Děti použily provázek namočený do barvy, který táhly po papíru. Po zaschnutí dodělaly prachové částečky, které šíří kouzla a vůně (nasprejovali jsme parfémem), vyrobily květináček a lístečky a květinku nechaly rozkvést kvítky. Očichali jsme si zázračnou vzácnou rostlinku a další "Nástěnka s příběhem" je na světě.

Naše kniha Sedmý skřítek
Sedmý skřítek je kniha, kterou napsali žáci školy, jejich rodiče, paní ředitelka a paní učitelky a asistentky v době uzavření škol z důvodu koronaviru. Knihu vydala škola ve školním roce 2020/21 a je možné si ji ve škole také zakoupit.
Zde malá ukázka - výběr z kapitol :

Tablo 5.třídy - 2019/2020